Producenci

Blog navigation

Latest posts

  • Sample blog post
    Sample blog post
    314 views

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna...

    Read more

Blog tags

Zdecydowaną większość naszej oferty (ok. 3/4) posiadamy na własnym stanie magazynowym, co gwarantuje wysłanie Państwa zamówienia niemal natychmiast, najpóźniej w 24h od momentu zaksięgowania wpłaty lub wyboru opcji pobraniowej.


Część asortymentu sprowadzana jest na specjalne zamówienia klienta – dotyczy to soczewek progresywnych, torycznych oraz rzadko kupowanych mocy. W tym przypadku czas wysyłki do klienta wynosi 2-3 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty za zamówienie. Dokładny termin realizacji zamówień znajdą Państwo w opisie przy każdym rodzaju soczewek.

Prosimy pamiętać, że CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA = czas wysyłki + czas dostawy.

Czas wysyłki określa czas, w jakim Dział Obsługi Klienta skompletuje, zaksięguje i przygotuje zamówienie do wysyłki.

Czas dostawy z kolei to termin, jaki upływa od wydania zamówienia przewoźnikowi do momentu odbioru zamówienia przez klienta. Czas dostawy uzależniony jest od opcji dostawy, wybranej i opłaconej przez klienta. Obowiązuje tu prosta zasada – im taniej tym wolniej.

Najtańszą opcją dostawy w naszym cenniku dostaw jest List Polecony Inpost (deklarowany czas dostawy przez przewoźnika wynosi 3-4 dni robocze).Najszybszą opcją jest kurier (czas dostawy wynosi 1 dzień roboczy od dnia wysyłki). Szczegółową informację odnośnie cen i terminów dostaw znajdą Państwo TUTAJ

Przykład. Jeśli zamówią Państwo asortyment dostępny w 24h (zgodnie z oznaczeniem na stronie produktu) - to czas realizacji zamówienia wyniesie 24h + czas dostawy. A więc przy wyborze listu poleconego Inpost czas realizacji wyniesie 24h+3-4 dni robocze. Czyli łącznie maks. 5 dni roboczych.

Analogicznie - w przypadku wyboru asortymentu dostępnego w 24h i wyborze opcji dostawy kurierskiej - czas realizacji zamówienia wyniesie 24h+1 dzień roboczy, czyli 2 dni robocze.

Jeśli zamawiają Państwo kilka produktów - to czas realizacji zamówienia wyniesie tyle, ile określone jest w przypadku produktu o najdłuższej dostępności. Dla przykładu - jeśli zamówią Państwo dwa produkty, jeden dostępny w 24h, drugi z czasem wysyłki 3-4 dni robocze – to całość zamówienia wyślemy do Państwa po 3-4 dniach roboczych od dnia złożenia zamówienia. Do tego należy doliczyć jeszcze oczywiście czas dostawy.