Soczewki kontaktowe 

Nie zaparowują zimą, nie trzeba ich ciągle przecierać i zapewniają szersze pole widzenia niż tradycyjne szkła w oprawie. Soczewki kontaktowe posiadają wiele zalet, o których przekonało się już liczne grono klientów naszego sklepu internetowego. Znajdziecie Państwo u nas szeroki wybór produktów do korekcji wad wzroku, które będą wielkim codziennym ułatwieniem i zwiększą komfort widzenia.

Zobaczysz w nich więcej

Za ich wynalazcę uważa się samego Leonarda da Vinci – genialny włoski myśliciel już w 1508 roku stworzył projekt soczewki kontaktowej przylegającej do rogówki. Minęło wiele tysiącleci zanim jego projekt się upowszechnił, ale dzisiaj trudno wyobrazić sobie bez nich funkcjonowanie. Soczewki kontaktowe zyskały popularność dzięki swoim licznym zaletom – nie trzeba ich nieustannie poprawiać na nosie, są lżejsze i wygodniejsze od tradycyjnych okularów, pole widzenia jest w nich większe, można w nich łatwiej uprawiać sport oraz wyglądać naturalnie.

Najlepsze wyroby na rynku

W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo soczewki kontaktowe dzienne, dwutygodniowe oraz miesięczne różnego typu. Polecamy je osobom z wadą krótkowzroczności, dalekowzroczności, astygmatyzmem czy prezbiopią. Produkty z naszego sklepu internetowego są wyrobami medycznymi i posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty dopuszczające je do użytku. Soczewki kontaktowe z naszego sklepu internetowego pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów, takich jak Alcon Polska oraz Johnson&Johnson, których jesteśmy autoryzowanymi przedstawicielami. Cieszy nas niezmiernie fakt, że zaufało nam już wielu klientów i mamy nadzieję, że wkrótce dołączycie Państwo do nich i przekonacie się, że w kwestii korekcji wzroku można na nas polegać. Zachęcamy Państwa także do przejrzenia oferty naszego sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi progresywnymi, torycznymi oraz sferycznymi do oczu.

na stronę
Pokazuje 1 - 6 z 60 elementów
Blog navigation