Soczewki dzienne (na dzień)  

Zdecydowana większość soczewek kontaktowych noszona jest w trybie dziennym, co oznacza, że codziennie wieczorem soczewki należy zdjąć, dokładnie wyczyścić i umieścić w pojemniku z płynem do mycia soczewek. Rano soczewki możemy założyć ponownie. Po upływie terminu określonego przez producenta dla danego rodzaju soczewek - soczewki należy wymienić na nowe.

Dzienny tryb noszenia dotyczy zarówno soczewek jednodniowych (te po całym dniu noszenia po prostu wyrzucamy), jak i wielorazowych (dwutygodniowych lub miesięcznych)

Niektóre soczewki można nosić w trybie dzień i noc. Tak jest w przypadku soczewek miesięcznych AIR OPTIX NIGHT&DAY. Soczewki te można nosić nieprzerwanie przez 30 dni i nocy bez zdejmowania. Przeznaczone są dla osób, które nie chcą codziennie czyścić i dezynfekować soczewek kontaktowych. 

Niektóre z soczewek przeznaczonych do noszenia w trybie dziennym - można nosić w trybie przedłużonym, ale przez krótszy okres czasu. Np. soczewki dwutygodniowe noszone w trybie dziennym 14 dni - można nosić w trybie przedłużonym dzień i noc - do 6 dni i nocy. Jeśli interesuje Państwa taka możliwość - prosimy o czytanie dokładne opisu poszczególnych soczewek lub konsultowanie się ze swoim optometrystą. 

na stronę
 • 210,96 zł

  No customer reviews for the moment.

    Nie ważne, czy nosisz soczewki kontaktowe, czy zdecydowałeś się wypróbować je pierwszy raz, 1-DAY ACUVUE® MOIST™ zaoferują Ci wolność i długotrwałe uczucie komfortu przez cały dzień. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony nosząc soczewek 1-DAY ACUVUE® MOIST™.

    Nie ważne, czy nosisz soczewki kontaktowe, czy zdecydowałeś się wypróbować je...

  cena od 210,96 zł
  W magazynie
 • 44,90 zł

  No customer reviews for the moment.

  Air Optix plus HydraGlyde - Miesięczne, sferyczne soczewki kontaktowe do korekcji krótko-lub nadwzroczności. Opakowanie 3 szt.

  Air Optix plus HydraGlyde - Miesięczne, sferyczne soczewki kontaktowe do korekcji...

  cena od 44,90 zł
  W magazynie
 • 83,90 zł

  No customer reviews for the moment.

  Air Optix plus HydraGlyde  - Miesięczne, sferyczne soczewki kontaktowe do korekcji krótko-lub nadwzroczności. Opakowanie 6 szt.

  Air Optix plus HydraGlyde  - Miesięczne, sferyczne soczewki kontaktowe do korekcji...

  cena od 83,90 zł
  W magazynie
 • 71,40 zł
  Bestseller

  No customer reviews for the moment.

  FreshLook Dimensions - Kolorowe miesięczne soczewki kontaktowe, przeznaczone dla osób o jasnej tęczówce. Dostępne w 3 kolorach (Caribbean Aqua; Pacyfic Blue; Sea Green) - z mocą korekcyjną lub bez. Opakowanie 2 sztuki. 

  FreshLook Dimensions - Kolorowe miesięczne soczewki kontaktowe, przeznaczone dla osób o...

  cena od 71,40 zł
  W magazynie
 • 156,90 zł
  Bestseller

  No customer reviews for the moment.

  FreshLook Dimensions - Kolorowe miesięczne soczewki kontaktowe, przeznaczone dla osób o jasnej tęczówce. Dostępne w 3 kolorach (Caribbean Aqua; Pacyfic Blue; Sea Green) - z mocą korekcyjną lub bez. Opakowanie 6 sztuk. 

  FreshLook Dimensions - Kolorowe miesięczne soczewki kontaktowe, przeznaczone dla osób o...

  cena od 156,90 zł
  W magazynie
 • 70,90 zł
  Bestseller

  No customer reviews for the moment.

  FreshLook ColorBlends - Kolorowe miesięczne soczewki kontaktowe, które w naturalny sposób zmienią Twój kolor oczu. Dostępne w 12 kolorach z mocą korekcyjną lub bez. Opakowanie 2 sztuki. 

  FreshLook ColorBlends - Kolorowe miesięczne soczewki kontaktowe, które w naturalny...

  cena od 70,90 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 35 elementów
Blog navigation