Wiemy jak ważna jest jakość soczewek kontaktowych i ich wpływ na nasz wzrok. Dlatego z niepokojem obserwujemy pojawianie się rynkowych „nowości” w postaci soczewek pochodzących z nielegalnych źródeł niewiadomego pochodzenia.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm Ciba Vision Polska  (obecnie Alcon Polska) oraz Johnson&Johnson.  Są to światowi liderzy na rynku soczewek kontaktowych, oferujący produkty najbardziej innowacyjne technologicznie i wyróżniające się najwyższą jakością. 

Alcon jest drugą co do wielkości dywizją Grupy Novartis, jednej z najbardziej renomowanych i prężnie działających firm z branży medycznej. Oddziały ALCON funkcjonująw 75 krajach świata. Johnson&Johnson jest producentem soczewek kontaktowych marki ACUVUE, światowego lidera na rynku miękkich soczewek kontaktowych.

Współpraca z najlepszymi w tej branży pozwala zapewnić Państwu produkty wyłącznie najwyższej jakości, o unikalnych parametrach i innowacyjnej technologii produkcji.

Gwarantujemy, że wszystkie oferowane przez nas produkty są oryginalne oraz pochodzą z legalnych źródeł oficjalnej, krajowej dystrybucji. Wszystkie produkty pochodzą z najnowszych dostaw i posiadają najdłuższe z możliwych terminy ważności.

Nasza oferta, kwalifikowana do kategorii wyrobów medycznych - podlega również restrykcyjnej i uregulowanej prawnie kontroli na etapie produkcji i późniejszej dystrybucji. Podlega również wszelkim, przewidzianym prawem procedurom reklamacyjnym.

O jakości naszej oferty oraz poziomie naszej obsługi świadczy stale poszerzające się grono stałych klientów. To oczywiście motywuje nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy.