Producenci

Blog navigation

Latest posts

  • Sample blog post
    Sample blog post
    314 views

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna...

    Read more

Blog tags

Wiemy jak ważna jest jakość soczewek kontaktowych i ich wpływ na nasz wzrok. Dlatego z niepokojem obserwujemy pojawianie się rynkowych „nowości” w postaci soczewek pochodzących z nielegalnych źródeł niewiadomego pochodzenia.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm Ciba Vision Polska  (obecnie Alcon Polska) oraz Johnson&Johnson.  Są to światowi liderzy na rynku soczewek kontaktowych, oferujący produkty najbardziej innowacyjne technologicznie i wyróżniające się najwyższą jakością. 

Alcon jest drugą co do wielkości dywizją Grupy Novartis, jednej z najbardziej renomowanych i prężnie działających firm z branży medycznej. Oddziały ALCON funkcjonująw 75 krajach świata. Johnson&Johnson jest producentem soczewek kontaktowych marki ACUVUE, światowego lidera na rynku miękkich soczewek kontaktowych.

Współpraca z najlepszymi w tej branży pozwala zapewnić Państwu produkty wyłącznie najwyższej jakości, o unikalnych parametrach i innowacyjnej technologii produkcji.

Gwarantujemy, że wszystkie oferowane przez nas produkty są oryginalne oraz pochodzą z legalnych źródeł oficjalnej, krajowej dystrybucji. Wszystkie produkty pochodzą z najnowszych dostaw i posiadają najdłuższe z możliwych terminy ważności.

Nasza oferta, kwalifikowana do kategorii wyrobów medycznych - podlega również restrykcyjnej i uregulowanej prawnie kontroli na etapie produkcji i późniejszej dystrybucji. Podlega również wszelkim, przewidzianym prawem procedurom reklamacyjnym.

O jakości naszej oferty oraz poziomie naszej obsługi świadczy stale poszerzające się grono stałych klientów. To oczywiście motywuje nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy.