Soczewki kontaktowe jednodniowe

Jednodniowe szkła kontaktowe to najpopularniejszy produkt do korekcji wad wzroku, po który chętnie sięgają klienci naszego sklepu internetowego. Są to wyroby medyczne, które nie wymagają szczególnej pielęgnacji i które zmienia się każdego dnia. Ich używanie jest bezpieczne, higieniczne i nie podrażnia rogówki oka.

Szkła kontaktowe: wygoda i łatwa aplikacja

Po raz pierwszy pojawiły się na rynku w 1993 roku - wówczas amerykańska firma Johnson&Johnson wprowadziła je do masowej produkcji. Propozycja szybko przypadła do gustu osobom z wadą wzroku i do dzisiaj stanowi atrakcyjną metodę poprawy widzenia. Wyrobów amerykańskiej firmy Johnson&Johnson nie mogło zabraknąć w naszym sklepie internetowym – w kwestii wyboru produktów do korekcji jesteśmy bezkompromisowi i stawiamy na najlepszą jakość. Jednodniowe soczewki Johnson&Johnson zapewniają dobre nawilżenie oka i wysoką przepuszczalność tlenu - dzięki temu są komfortowe w noszeniu i nie podrażniają oka. Dobre soczewki jednodniowe nie wymagają specjalnych zabiegów higienicznych, które są niezbędne ze względu na zbieranie się osadu białkowego w przypadku szkieł kontaktowych dwutygodniowych czy miesięcznych. Ich użytkownicy nie muszą także kupować specjalnych akcesoriów - płynów do czyszczenia oraz pojemniczków.

Soczewki kontaktowe idealne na co dzień, na specjalne okazje i na trening

Dobre szkła kontaktowe jednorazowe, takie jak Johson&Johnson można używać codziennie lub sporadycznie, np. w trakcie wielkich wyjść, kiedy nie chcemy zakładać tradycyjnych oprawek. Jednodniowe soczewki Johnson sprawdzą się także idealnie w przypadku osób uprawiających sport.

Soczewki sferyczne, toryczne i progresywne

Szkła kontaktowe mogą występować w różnych wariantach i mogą korygować krótkowzroczność, długowzroczność, astygmatyzm, prezbiopię lub mieć właściwości kosmetyczne, tj. zmieniać barwę tęczówki. Dobrze dobrane szkła kontaktowe jednodniowe są także polecane przez specjalistów dla osób z alergiami, ponieważ rzadko podrażniają rogówkę.

na stronę
Pokazuje 1 - 6 z 28 elementów
Blog navigation