Płyn do soczewek Aosept Plus Hydraglyde 2x360ml

Alcon
Płyn do soczewek Aosept Plus Hydraglyde 2x360ml Zobacz większe

Płyn do soczewek Aosept Plus Hydraglyde 2x360ml

AOSEPT ® PLUS HydraGlyde jest unowocześnioną wersją płynu Aosept Plus, wzbogaconą o formułę HydraGlyde Moisture Matrix. 

(czytaj więcej)

Im więcej kupujesz tym lepsze masz ceny

Cena już od 73,90 zł

wyślemy w ciągu 24h

 • Ilość
   
  Rabat
  Cena
 • Płyn do soczewek Aosept Plus Hydraglyde 2x360ml
  1 x poj. 2x360
   
  73,90 zł/opk
Razem za 1 opakowanie
73,90 zł zawiera VAT

Dodaj do listy życzeń


AOSEPT ® PLUS HydraGlyde 
jest unowocześnioną wersją płynu Aosept Plus, wzbogaconą o formułę HydraGlyde Moisture Matrix.

Dlaczego AOSEPT?

AOSEPT® PLUS HydraGlyde nie zawiera konserwantów, które zazwyczaj powodują uczucie suchego oka, dyskomfort lub alergię. Około 80% użytkowników soczewek stwierdziło redukcję suchego oka i wyższy komfort noszenia przy stosowaniu AOSEPT® PLUS.

Formuła nawilżająca HydraGlyde Moisture Matrix odpowiedzialna jest za „otulanie” soczewki warstwą nawilżającą. Zapewnia to im krystaliczną czystość i komfort przez cały dzień, bez dodatków i konserwantów, z niskim poziomem nadtlenku wodoru po neutralizacji.

AOSEPT® PLUS HydraGlyde daje najwyższą skuteczność czyszczenia soczewek kontaktowych, usuwając osady białkowe z ich powierzchni, zapewniając tym samym wysoki komfort noszenia soczewek przez cały dzień.

Aż 58% użytkowników soczewek stwierdziło, że stosując AOSEPT® PLUS, może nosić soczewki dłużej w ciągu dnia, w porównaniu z czasem noszenia przy stosowaniu innego płynu pielęgnacyjnego.

AOSEPT® PLUS HydraGlyde jest płynem, który umożliwia pielęgnację soczewek bez czyszczenia mechanicznego i spłukiwania. Dla 64% użytkowników stosowanie AOSEPT® PLUS było łatwiejsze w porównaniu z dotychczas stosowanym płynem pielęgnacyjnym.

Płyn wyposażony jest w w katalizator neutralizujący AODISC - przeznaczony do czyszczenia, dezynfekcji, neutralizacji (minimalny czas ekspozycji soczewek w płynie - 6 godzin), usuwania osadów białkowych i przechowywania wszystkich i przechowywania wszystkich soczewek kontaktowych, w tym soczewek silikonowo-hydrożelowych.

Polecany dla osób:

 • Odczuwających dyskomfort lub uczucie suchego oka podczas noszenia soczewek kontaktowych;
 • O wrażliwych oczach ze skłonnościami do alergii;
 • Nie mających czasu na mechaniczne czyszczenie soczewek kontaktowych;
 • Poszukujących łatwego i wygodnego sytemu pielęgnacyjnego;
 • Noszących soczewki dłużej niż 12 godzin na dobę.

UWAGA:

Przed pierwszym użyciem koniecznie zapoznaj się z dołączoną ulotką. Stosując AOSEPT® PLUS używaj tylko pojemnika z AO - dyskiem, który dołączony jest do każdego opakowania płynu! To bardzo ważne bo załączony pojemnik dezaktywuje przez noc nadtlenek wodoru, który jest jednym ze składników płynu. NIE WOLNO wkraplać niezneutralizowanego płynu AOSEPT® PLUS HydraGlyde bezpośrednio do oka. NIE WOLNO stosować żadnych innych pojemników na soczewki.

Skład: 

3% roztwór nadtlenku wodoru, kwas fosfoniowy, chlorek sodowy, fosforan, poloxamer, formuła nawilżająca Hydraglyde Moisture Matrix (EOBO-21 - poli[tlenek etylenu] - poli[tlenek butylenu])

Producent / pojemność

ALCON,  720 ml (2x360)

Napisz opinię

Płyn do soczewek Aosept Plus Hydraglyde 2x360ml

Płyn do soczewek Aosept Plus Hydraglyde 2x360ml

AOSEPT ® PLUS HydraGlyde jest unowocześnioną wersją płynu Aosept Plus, wzbogaconą o formułę HydraGlyde Moisture Matrix.